Wydarzenia firmowe

Strefa Slackline

Sport ekstremalny w wersji dostępnej dla każdego. Balans zmysłów, harmonia ruchu i emocji

Poszukujesz?

  • ekscytującej i bezpiecznej rozrywki dla Twojego zespołu
  • atrakcji, która rozwija koordynację ruchową i stabilizuje sylwetkę
  • ciekawej praktyki dla każdego, bez względu na wiek i aktualną kondycję fizyczną
  • przestrzeni, w której każdy indywidualnie, podnosi poziom świadomego rozpoznawania i kontroli emocji
  • chcesz, aby Twój zespół przesuwał granice i dokonywał rzeczy niemożliwych?

Slackline

Slackline to młoda dyscyplina sportu i rekreacyjna forma spędzania wolnego czasu. Polega na trawersowaniu i utrzymywaniu równowagi na elastycznej taśmie. Często mylnie bywa nazywana chodzeniem po linie. Jej ogólna dostępność i obiektywne zalety sprawiają, iż ilość osób ją uprawiających rośnie lawinowo. Dlatego w ‘dwóch słowach’ o korzyściach dla uczestników, prócz oczywiście samej przyjemności z zabawy.

Od strony fizycznej

Od strony fizycznej balansowanie na taśmie rozwija koordynację ruchową i absorbuje mięśnie głębokie (tzw. mięśnie posturalne, z ang. „core”). Są to jedne z najważniejszych mięśni naszego ciała. Ich zadaniem jest prawidłowa stabilizacja sylwetki, a także utrzymywanie szeregu narządów wewnętrznych na właściwym miejscu.

Odtwórz wideo

Od strony mentalnej

Od strony mentalnej obcowanie z taśmą uczy koncentracji i opanowania, pomaga w utrzymaniu równowagi emocjonalnej. Rozwija synergię między ruchem ciała i oddechem, który z kolei jest bezpośrednio zintegrowany z układem nerwowym. Pozwala zatem na bardziej czytelny
i świadomy wgląd w samego siebie.

Doświadczenie
i bezpieczeństwo

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu taśm nad ziemią, nad wodą i na wysokości.
Od lat szkolimy, edukujemy i dzielimy się naszą praktyczną i teoretyczną wiedzą – jesteśmy certyfikowanymi instruktorami ISA (Inrenational Slackline Association).

Bezpieczeństwo uczestników eventów jest dla nas najwyższym priorytetem, w myśl zasady ‘safety first’:

  • dlatego używamy sprzętu najwyższej jakości
  • dlatego dbamy o szczegóły i dopinamy wszystko na ‘ostatni guzik’
  • dlatego przed eventem robimy wizję lokalną miejsca, żeby ocenić czy, oraz w jakim zakresie możemy bezpiecznie spełnić oczekiwania klienta
  • dlatego nie podejmujmy zbędnego ryzyka i w wypadku wątpliwości związanych z bezpieczeństwem nie rozpoczynamy projektu

W tak skonstruowanej, bezpiecznej Strefie Slackline, przejmujemy opiekę nad uczestnikami i zapewnimy profesjonalny instruktaż (wartsztaty slackline). Pozwala to w sposób bezstresowy postawić pierwsze kroki na taśmie i cieszyć się aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu.

Wielkość Strefy (ilość taśm oraz osób obsługi) uzależniona jest od ilości uczestników wydarzenia. Zależy nam, aby każdy mógł znaleźć w niej przestrzeń dla siebie i czuł się swobodnie. Dlatego w tym momencie możemy zaproponować kilka rozwiązań, z maksymalną liczbą nieprzekraczającą 50 uczestników jednocześnie.

Napisz do nas