Przejdź do treści
Strona główna » Blog » Chodź z nami na Owieczkę! + Jakie taśmy zawisną na OFCA Highline 2021?

Chodź z nami na Owieczkę! + Jakie taśmy zawisną na OFCA Highline 2021?

Chodź z nami na owieczkę!
Dokładnie za 11 dni zaczynamy zabawę na Festiwalu OFCA 2021 w Oleśnicy. To znaczy, może nie my ten melanż cyrkowo-artystyczny zaczynamy, ale na pewno będziemy bawić całą ekipą Strefy. Napisać tu teraz, że jest tam niezapomniana atmosfera, to jakby nic nie napisać. Sam już przeżywałem OFCA na 5 różnych sposobów i dalej nie wiem, który z nich był doskonalszy. Zaufaj mi. Pakuj dzieciaki w walizki, zabierz siebie i dziadków. Oleśnica w tych dniach jest wymarzonym miejscem do bycia.
Program festiwalu? Proszę:

A teraz z naszego slackowego podwórka.
Oczywiście będą 3 najdłuższe w Polsce taśmy highline zawieszone w warunkach miejskich (urban highline). Będą też krótkie taśmy dla początkujących oraz średnie dla amatorów highline-feestyle. Spodziewaj się nowości. Więcej o highline dowiesz się na wydarzeniu OFCA Highline 2021. Naturalnie będą też niskie taśmy na polu kempingowym, które jak zwykle zawiesimy sobie sami.

Jednak nie tu slackowo-artystyczne w tym roku clou. Clou tkwi tu: Wybory Miss Highline! Do których dopuszczona będzie płeć wszelaka, pod warunkiem zachowania waloru kobiecości w postaci choćby fatałaszku.

Co myślisz? Ja już zapuszczam włosy i idę na szoping. Dawno nie hasałem po jakimś fajnym wybiegu, a ten jawi mi się wyśmienicie. Przede wszystkim wysoko nad publiką, w miarę wąsko i elastycznie. Hmm… „ubieram się i noszę te Twoje biustonosze..” Będzie, oj będzie!

Jak zwykle wisienką na tort wjedzie odjechany Bar Żongler, z jego własnym programem na wieczory. Mam nadzieję, że nie odjedzie nam dalej niż na środek pola kempingowego.

Poza tym zamek, klimat, aura i koloryt tego trzydniowego zjawiska…
Aaaa… doczytasz sobie w: OFCA Highline

No dwa razy zapraszać Cię nie będę;) /MiŚ

A jeżeli zastanawiasz się teraz ile taśm zawiśnie na OFCy? W którym miejscu? Jakie to będą taśmy? Poliester, nylon? Już nie musisz dłużej myśleć. Ruszaj do OFCA Highline 2021 – specyfikacja